Preskočiť na obsah
Eduard Mazák ml.

Stavebníctvo

Eduard Mazák ml.

Zemné práce

Obec
Veľký Slivník
Od roku
2018
IČO
51 485 931

Eduard Mazák ml.

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
082 67 Veľký Slivník
Na trhu od
12. marca 2018
IČO
51 485 931
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Eduard Mazák ml.

Eduard Mazák ml. – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Veľký Slivník. Podniká od 12. marca 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Základné údaje

Obchodné meno
Eduard Mazák ml.
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 485 931
Dátum vzniku
12. marca 2018
Miesto podnikania
082 67 Veľký Slivník
Živnostenský register
Okresný úrad Prešov, vložka č. 750-50281
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Eduard Mazák ml. zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Eduard Mazák ml.?

Miesto podnikania je v obci 082 67 Veľký Slivník.

Čím sa Eduard Mazák ml. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Aké je IČO – Eduard Mazák ml.?

IČO je 51 485 931.

Odkedy podniká Eduard Mazák ml.?

Podnikanie začalo 12. marca 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Eduard Mazák ml. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese eduard-mazak-ml.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.